Złote medalistki MIMS z radomskiej PSP 17
Mistrzynie Radomia z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 im. Przyjaciół Dzieci, po uprzednim przebrnięciu półfinałów i finałów międzypowiatowych, zdobyły złote medale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt

Radomianki wystąpiły w elitarnej ósemce zwycięskich szkół z Warszawy, Płocka, Ciechanowa, Legionowa, Ostrołęki, Żyrardowa i powiatu siedleckiego. Po trzydniowych zmaganiach radomianki okazały się bezkonkurencyjne i zasłużenie odebrały złote medale, wygrywając w finale z Ostrołęką 2:1.

Na szczególną uwagę, jak podkreśla trener Krzysztof Zajączkowski, zasługuje fakt, że w drodze do finału nasze futbolistki pokonały Zespół Ząbkovii – aktualnego mistrza Polski w tej kategorii wiekowej w stosunku 3:1.

Najlepszą bramkarką turnieju była Wiktoria Bodzińska, a królem strzelców została Milena Siara, króra zaliczyła siedem trafień. Trenerzy drużyny to: Krzysztof Zajączkowski i Wojciech Peryt. Nagrodą za pierwsze miejsce jest możliwość udziału w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w połowie czerwca w Głuchołazach.

Skład drużyny: Wiktoria Bodzińska, Wiktoria Bogunka, Oliwia Suska, Julia Baran, Milena Siara, Julia Tracz, Andżelika Maj, Anna Dąbrowska, Maja Chłopiska (MVP drużyny, zdobywczyni 3 goli), Emilia Korcz.