Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
4 września 2017r. w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 przy ul. Czarnoleskiej 10 w Radomiu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrektor Szkoły, pan Marek Lipiec, powitał wszystkich uczniów, którzy od tego roku szkolnego będą członkami społeczności szkolnej: zarówno 6 i 7-latków, uczniów starszych klas szkoły podstawowej, jak również uczniów włączanego Publicznego Gimnazjum nr 3.
Podczas inauguracji odbyło się uroczyste pasowanie dzieci z klas 1. na uczniów. Ten symboliczny wpisany w tradycję szkoły zwyczaj dostarczył rodzicom i ich pociechom wielu wzruszeń.
Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy sukcesów i wielu radości w rozpoczętym nowym roku szkolnym.