Nauczyciele

Nazwisko Przedmiot Stopień awansu
Lipiec Marek informatyka n. dyplomowany - dyrektor szkoły
Malmon-Tomczyk Anetta j. polski n. dyplomowany - wicedyrektor
Lidak Andrzej wychowanie fizyczne n. dyplomowany - wicedyrektor
Bachorski Piotr język angielski n. dyplomowany
Barańska-Kowalska Bożena język angielski n. dyplomowany
Bartnik Sylwia biblioteka n. stażysta
Białek Arkadiusz muzyka n. dyplomowany
Białkowska Agnieszka język angielski n. dyplomowany
Bielak Katarzyna wychowanie fizyczne n. dyplomowany
Bielak Piotr wychowanie fizyczne n. dyplomowany
Dobosz Anna świetlica n. dyplomowany
Dobroń Renata chemia n. dyplomowany
Dudek Monika nauczyciel wspomagający n. dyplomowany
Dusza Aneta wychowanie fizyczne n. dyplomowany
Gadaszewski Tomasz informatyka, technika n. dyplomowany
Górecka-Grzywacz Monika logopeda n. dyplomowany
Grychtal Maria pedagog n. dyplomowany
Gutkowska Agnieszka historia n. dyplomowany
Jasińska Beata edukacja wczesnoszkolna n. dyplomowany
Jaśkiewicz Sylwia matematyka n. dyplomowany
Jóźwik Iwona edukacja wczesnoszkolna n. dyplomowany
Juszkiewicz Rafał język niemiecki n. dyplomowany
Karasiewicz Monika matematyka n. dyplomowany
Kogut Barbara religia n. dyplomowany
Korczak Tomasz informatyka n. dyplomowany
Kornacka Marzena matematyka n. dyplomowany
Kowalczyk Teresa matematyka n. dyplomowany
Kozera Joanna przyroda, geografia n. dyplomowany
Kozera Małgorzata edukacja wczesnoszkolna n. dyplomowany
Kratke Sylwia surdopedagog n. dyplomowany
Kuc Monika język polski n. dyplomowany
Kwiatkowska Anna matematyka n. dyplomowany
Lament Jolanta edukacja wczesnoszkolna n. dyplomowany
Łapczyńska Iwona biblioteka n. dyplomowany
Laskowska Beata oddział przedszkolny n. dyplomowany
Leszczyńska Małgorzata historia n. dyplomowany
Lichota Paweł religia n. mianowany
Majewska Beata geografia n. dyplomowany
Maniak Edyta świetlica n. mianowany
Mazur Małgorzata edukacja wczesnoszkolna n. dyplomowany
Mazur Mariola informatyka n. dyplomowany
Migdał Monika edukacja wczesnoszkolna n. dyplomowany
Moczkodan Agnieszka Plastyka, technika n. dyplomowany
Murawska Lidia religia n. dyplomowany
Nowakowska Małgorzata biologia n. dyplomowany
Operacz Joanna nauczyciel wspomagający n. dyplomowany
Ostowicz Dagmara język angielski n. dyplomowany
Pawlak Marzena tyflopedagog n. dyplomowany
Piastowicz Dorota język polski n. dyplomowany
Prostak-Misiura Justyna język polski n. dyplomowany
Różycka Renata oddział przedszkolny n. dyplomowany
Rutka Marta język niemiecki n. dyplomowany
Sasin Małgorzata język angielski n. mianowany
Sawicka Agata język angielski n. dyplomowany
Schodnik Joanna język polski n. dyplomowany
Skrzypczyńska Anna fizyka n. dyplomowany
Słomka Renata wychowanie fizyczne n. dyplomowany
Spyt Jacek wychowanie fizyczne n. dyplomowany
Stala Marcin wychowanie fizyczne n. dyplomowany
Stankiewicz Aneta język angielski n. dyplomowany
Szczepanek Urszula język angielski n. dyplomowany
Szczerkowski Marcin język niemiecki n. dyplomowany
Torchalla Zofia język polski, historia n. dyplomowany
Towarek Agata doradca zawodowy n. kontraktowy
Wajs Anna język polski n. dyplomowany
Wdowski Piotr historia n. dyplomowany
Wojtkowska Barbara język polski n. dyplomowany
Wontorska Iwona psycholog n. dyplomowany
Zaceńska Małgorzata język polski n. dyplomowany
Zajączkowski Krzysztof wychowanie fizyczne n. dyplomowany