Wzruszają i zachwycają

13 kwietnia 2018 r. jedenastoosobowa ekipa utalentowanych uczniów i uczennic począwszy od edukacji wczesnoszkolnej, a skończywszy na gimnazjalistkach, reprezentowała naszą szkołę  w XV Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”. Wszystkie prezentacje wokalne i recytatorskie były szczere i wzruszające, a znakomita większość z nich znalazła uznanie jury.

W kategorii poezja:

• Klasy I – III

Hania Plewińska kl.  IIIA – wyróżnienie

• Klasy IV – VII

Maria Oroń kl. VIC – III miejsce

Maria Tomczyk kl. VB – wyróżnienie

Natalia Banaszkiewicz kl. VII B – wyróżnienie

W kategorii pieśń:

• Klasy I – III

Oliwia Kalinowska kl. IIIB, Mateusz Bienias kl.  IIIA – I miejsce

• Klasy IV – VII

Barbara Kupidura kl. VIA – II miejsce

• Klasy ponadpodstawowe

Weronika Sosnowska kl. IIFG – wyróżnienie

Wiktoria Jagiełło vel Zaraś kl. IIIDG – wyróżnienie

Oliwia Kalinowska , Mateusz Bienias oraz  Basia Kupidura  już uzyskali tytuł finalistów w/w konkursu, a o laury powalczą  26 kwietnia w Resursie Obywatelskiej podczas etapu diecezjalnego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za radość i dumę jaką odczuwamy dzięki  ich wykonaniom, a  za finalistów już trzymamy kciuki.