Rodzinny Dzień Otwarty
14 kwietnia 2018 r. na kilka godzin szkolny korytarz zmienił się w plac atrakcji dla zaproszonych przedszkolaków i ich rodziców. Nauczyciele naszej szkoły przygotowali ich całe mnóstwo. Były warsztaty plastyczne pod hasłem „Kredką i kredą”, papierowe składanki orgiami, balonowe cuda – cudeńka oraz zabawy ruchowe. Dziewczynki chętnie korzystały z możliwości przystrojenia swoich włosów kolorowymi warkoczykami. Dużą popularnością cieszyły się warsztaty muzyczne, podczas których nasi goście pod czujnym okiem i uchem Pan Arkadiusza mogli stawiać pierwsze kroki w dziedzinie gry na instrumentach klawiszowych. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku w postaci pysznych kokosanek. Na koniec, w sali gimnastycznej, Pani Aneta poprowadziła rodzinny fitness, bacznie obserwując, czy wszyscy uczestnicy wykonują ćwiczenia dokładnie i w rytm muzyki. Było przy tej okazji wiele śmiechu i dobrej zabawy.
Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele udzielili przybyłym rodzicom informacji na temat rekrutacji dzieci do naszej szkoły. Przedstawili także jej szeroką ofertę edukacyjną oraz bogatą bazę dydaktyczną.