Piłkarki z Radomia z brązowymi medalami Mistrzostw Polski
Ekipa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 17 reprezentowała Mazowsze w finale ogólnopolskich mistrzostw w mini piłce nożnej dziewcząt. Podopieczne Krzysztofa Zajączkowskiego zdobyły brązowe medale!

Zmagania odbyły się w Głuchołazach. Radomianki w turnieju rozegrały osiem spotkań, z czego dwa minimalnie przegrały (z woj. śląskim 0:1 i z woj. kujawsko-pomorskim 3:4). Jeden mecz zakończył się remisem 1:1 (z woj. podlaskim), a pięć spotkań wygrały: z woj. zachodniopomorskim 2:0, z woj. lubuskim 1:0, z woj. warmińsko-mazurskim 1:0, z woj. lubelskim 2:0, z woj. łódzkim 3:1.

– Wszystkie spotkania były bardzo emocjonujące a poziom sportowy, ze względu na to, że każde województwo reprezentowały dzieci na co dzień trenujące w klubach sportowych, zachwycał obserwatorów – podkreśla trener Krzysztof Zajączkowski. – Szkoda, że w decydujących starciach, drużyna ze względów zdrowotnych nie była w pełnej dyspozycji, bo kolor medalu mógł być trochę jaśniejszy – dodaje.

PSP 17 Radom, Mazowsze: Wiktoria Bodzińska (otrzymała statuetkę dla najlepszej bramkarki turnieju), Wiktoria Bogucka (1 gol), Anna Dąbrowska, Maja Chłopicka (2 gole), Julia Baran, Oliwia Suska (1 gol), Milena Siara (8 goli), Julia Tracz, Amanda Jasik i Liwia Mochocka. Trener: Krzysztof Zajączkowski.