Piernikowe wariacje

21 listopada Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej „Filcaki wspierają dzieciaki” zorganizowało w naszej szkole dzięki pomocy pani Małgorzaty Stawińskiej-Maj warsztaty „Piernikowe wariacje”.

Uczniowie z klas młodszych, starszych i gimnazjum ozdabiali pierniki świąteczne w ramach akcji charytatywnej,
z której dochód został przeznaczony na pomoc dla szkolnego kolegi. Była to obopólna korzyść. Uczniowie mieli radość i frajdę oraz zdobywali wiedzę o przyprawach używanych do pierników dzięki przedstawionej ekspozycji, a ich kolega wsparcie finansowe. Uczmy pomagać, uczmy wrażliwości i empatii.

Dziękujemy rodzicom, którzy wyrazili zgodę na udział w akcji i zachęcamy do udziału w następnych warsztatach,
o których będziemy informować wkrótce.