OBCHODY JUBILEUSZU SZKOŁY

Jubileusz stulecia szkoły to dla nas wszystkich bardzo ważne wydarzenie. Główne obchody tej uroczystości odbędą się 29 października 2021 r. Będą w niej uczestniczyć przedstawiciele władz miasta i władz oświatowych oraz zaproszeni goście.

Ograniczenia pandemiczne na pozwalają na prezentację gali w szerszym formacie przewidzianym dla całej społeczności szkolnej i lokalnej.

2 listopada 2021 r. o godzinie 17.00 serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci występujących w części artystycznej
(z jednej rodziny maksymalnie 2 osoby) oraz Rady Klasowe Rodziców z klas 0 – VIII do obejrzenia koncertu uświetniającego nasz Jubileusz. Występ odbędzie się w sali gimnastycznej szkoły.

Dla wszystkich Rodziców, Absolwentów i Przyjaciół Szkoły transmisja koncertu zostanie udostępniona po 3 listopada 2021 r. na kanale YouTube.

Dyrekcja Szkoły i organizatorzy