Dzień Przebierańców  w klasie 1b.
W tym roku, zamiast tradycyjnej zabawy karnawałowej, w klasie 1b odbył się Dzień Przebierańców. Uczniowie zapoznali się z tradycją zabaw karnawałowych w Polsce, odbyli również wirtualną podróż do Wenecji – miasta wyjątkowo barwnego europejskiego Karnawału. Sami również przebrali się za ulubionych bohaterów literackich i filmowych. Odbył się krótki kurs „tańca połamańca”, potem nastąpiły wspólne zabawy, tańce, pląsy.  Wszyscy mieli również możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach: jedzenie ptysi bez pomocy rąk, jedzenie jabłek na sznurkach, „lepienie” bałwana z papieru toaletowego, czy „kto pierwszy usiądzie na krześle”. Nagrodami były słodkości ufundowane przez Rodziców. Radości i śmiechu było co niemiara. Szkoda tylko, że zabawa trwała tak krótko i  nie w towarzystwie kolegów i koleżanek z innych klas, jak miało to miejsce w poprzednich latach.