Zapraszamy do lektury artykułu w cyfrowym wydaniu gazety “Echo dnia”

Oraz do obejrzenia zdjęć:

GALERIA ZDJĘĆ

Uczniowie klasy  Ic chociaż dopiero zaczęli swoją przygodę ze szkołą, chętnie angażują się w jej życie, biorąc udział w licznych akcjach, konkursach, projektach. Promują szkołę w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Mocną stroną organizowanych akcji, projektów, konkursów jest zaangażowanie nie tylko uczniów, ale także ich rodziców, którzy zawsze chętnie wspierają swoje dzieci oraz szkołę.

Po przystąpieniu do akcji „Pierwszaki 2020/2021 – Zdrowo i bezpiecznie do szkoły” uczniowie klasy I c zdobyli najważniejsze wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowania zdrowego i higienicznego stylu życia. W tym roku w związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym  niestety nie odbyły się tradycyjne spotkania z policjantami, strażakami, pielęgniarkami. Jednak w tych trudnych czasach, związanych z szeregiem ograniczeń sam udział w akcji dał im wiele satysfakcji i możliwość zdobycia nowej wiedzy. Przyczynił się m.in. do podniesienia ich samooceny, pozwolił na zdobycie nowych doświadczeń oraz pozytywnie wpłynął na poprawę ich samopoczucia, a zwycięstwo stało się miłym zwieńczeniem ich pracy.

Wszyscy uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody, które uroczyście wręczył im dyrektor szkoły Marek Lipiec.