29 maja 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu odbył się finał X Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Twórców, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Celem konkursu było propagowanie pozytywnych wzorców osobowych oraz umożliwienie artystycznego wypowiedzenia się na temat doświadczeń związanych z podróżowaniem. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu pracy plastycznej pt. ,,Moja podróż”, ilustrującej ciekawe miejsca, które wywarły na nich największe wrażenie. Wystawa pokonkursowa prezentowała ponad sto prac, a 19 z nich to dzieła uczniów z naszej szkoły.

Finalistami zostali: Katarzyna Korczak z kl. 2b – l miejsce, Weronika Burek z kl. 5c – I miejsce, Jakub Guzin z kl. 6b – l miejsce, Anastazja Gajownik z kl. 5c – Il miejsce.

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!