Lekcja w bibliotece Umiejętność czytania to skarb, którego nikt nam nie zabierze – tego dowiedziała się klasa 3b, 8 maja 2018 r. podczas lekcji w Bibliotece Miejskiej. Tematem zajęć był Franklin Detektyw – bohater książek dla dzieci. Najpierw Pani Dorota ( bibliotekarz) przeczytała nam jedną z serii książek o Franklinie, potem zabawiliśmy się w detektywów i na podstawie rzeczy znajdujących
…