„To były piękne dni…” – ten piękny cytat wprowadził nas w długo oczekiwany przez  wszystkich okres wakacyjny. Zamknęliśmy rok pracy i nauki, mając w sercach przekonanie, że był to naprawdę owocny czas. Kolejne roczniki naszej szkoły – 21 czerwca – odebrały świadectwa, nagrody, wyróżnienia, nie tylko za wysokie wyniki w nauce, ale również te odniesione na polu artystycznym i sportowym.

20  czerwca pożegnali rok szkolny uczniowie oddziału przedszkolnego 0a oraz ósmoklasiści. Przed nimi kolejny etap nauki.

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek dla naszych ósmoklasistów.  Zakończył się bowiem czas, który na zawsze pozostanie w ich sercach. Wspólnie przeżyliśmy wiele niezapomnianych chwil, pełnych nauki, przygód i przyjaźni.

Drodzy ósmoklasiści , gratulujemy Wam ukończenia tego ważnego etapu!  Życzymy samych sukcesów na nowej drodze edukacyjnej, spełnienia marzeń i wielu wspaniałych chwil. Pamiętajcie, że każdy koniec to nowy początek!

Zakończenie roku szkolnego klas I-III  miało charakter bardzo uroczysty i radosny. Było  też zwieńczeniem  i pożegnaniem pierwszego etapu edukacyjnego przez trzecioklasistów.

W dalszej części uroczystości obecny rok szkolny pożegnali uczniowie klas 4-7.

Pan dyrektor Marek Lipiec gratulował uczniom wspaniałych świadectw, podziękował nauczycielom za przekazaną wiedzę, rodzicom za zaangażowanie się w życie szkoły i wszelką pomoc.

Po ceremonii  wszyscy udali się do klas, by pożegnać się z wychowawcami.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek.

Całej społeczności szkolnej życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu każdego dnia oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

..