WYCIECZKA DO WARSZAWY
Uczniowie klasy 2 a i 2 b w dniu 9 maja wyjechali na jednodniową wycieczkę do Warszawy.
 W stolicy uczniowie spacerowali po Łazienkach  Królewskich, podziwiali między innymi pomnik Chopina, Pałac na Wyspie, dwumetrową „Pisankę od serca” podarowaną przez Chorwatów, pawie wędrujące wśród turystów. Na Rynku Starego miasta duże wrażenie zrobiła Kolumna Zygmunta III Wazy, Zamek Królewski, Pomnik Małego Powstańca i dzwon, który spełnia życzenia.  Przemierzając alejki Ogrodu Zoologicznego dzieci  obserwowały  zwierzęta w otoczeniu przypominającym ich naturalne środowisko. Zachwyt wzbudziły goryle i pawiany bawiące się na wybiegu. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki.