TYDZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W dniach 12-16.03.2018 r. w naszej szkole odbył się Tydzień Języka Angielskiego, w ramach którego uczniowie klas 4-7 pogłębiali swoją wiedzę na temat krajów anglojęzycznych poprzez przygotowanie plakatów dotyczących państw wchodzących w skład Wielkiej Brytanii, udział w lekcjach kulturowych związanych z obchodami Dnia Świętego Patryka – patrona Irlandii.
Tydzień wcześniej odbyły się dwa konkursy językowe zorganizowane na terenie szkoły . Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące konkursów i ich zwycięzców:
W dniu 5 marca I etap konkursu piosenki angielskiej SING ALONG brawurowymi wykonaniami swoich utworów zdominowały:
Ola Jeż z klasy 5a
Wiktoria Żak z klasy 6c
Ania Dąbrowska z klasy 7b
Dziewczyny zaśpiewały tak pięknie, że jury w składzie Agnieszka Białkowska, Aneta Stankiewicz, Piotr Bachorski zadecydowało, iż każda z nich zasługuje na miano Zwycięzcy.
Ola, Wiktoria i Ania będą reprezentowały naszą szkołę w finale SING ALONG, który odbędzie się 24 kwietnia w PSP nr 33.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW W FINALE!!!
9 marca odbył się I etap konkursu YLE Movers dla uczniów klas 4 i 5 oraz YLE Flyers dla uczniów klas 7.
YLE Movers zwyciężyli:
Małgosia Białkowska z klasy 5a
Asia Burchart z klasy 4b
Dominika Kostkiewicz z klasy 5b

Zwycięzcy YLE Flyers to:
Ania Bożewicz z klasy 7a
Marta Fol z klasy 7a

Zwycięzcy konkursów zapewnili sobie awans do finału, który odbędzie się w kwietniu w siedzibie szkoły językowej City College, gdzie zmierzą się najlepsi uczniowie powiatu radomskiego.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!