Nasza szkoła realizuje międzynarodowy projekt eTwinning realizowany przez Samorządy Uczniowskie.

Projekt skierowany do  szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ma na celu zjednoczenie Samorządów Uczniowskich i całych społeczności szkolnych wokół kampanii dotyczących promowania następujących zagadnień: tolerancji i przeciwdziałania dyskryminacji, zdrowego stylu życia, dobrostanu i cyberbezpieczeństwa. Projekt zakłada realizację wspólnych działań, wzrost zaangażowania uczniów w życie społeczne szkoły, wymianę doświadczeń.

CELE:

1.Wzmocnienie współpracy między samorządami uczniowskimi różnych szkół oraz ich zaangażowanie w promowanie ważnych wartości społecznych.
2.Zwiększenie świadomości uczniów na temat równości, różnorodności i przeciwdziałania wszelkim formom dyskryminacji.
3.Kształtowanie zdrowego stylu życia.
4.Podnoszenie świadomości o dobrostanie uczniów.
5.Edukacja w zakresie cyberbezpieczeństwa.
6.Wzrost zaangażowania uczniów w życie społeczne szkoły – aktywizowanie uczniów do współpracy, organizacji wydarzeń oraz działania na rzecz wspólnoty szkolnej i lokalnej.