VIII Edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Spelling Bee”
W czwartek 3.10.2024r. nasza szkoła była gospodarzem finału Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Spelling Bee”. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl.7b-Amelka Sznyrowska. Poziom konkursu był niezwykle wysoki, gdyż uczniowie przeliterowali bezbłędnie aż 94 wyrazy. Mistrzynią literowania okazała się uczennica Viktoria Walkiewicz z PSP nr 23 w Radomiu, która jako nagrodę główną otrzymała roczny kurs języka angielskiego ufundowany przez Freedom Akademia Językowa i Rozwojowa oraz puchar ufundowany przez Ledasport.
Dziękujemy także: American Corner oraz Stowarzyszeniu Innowacja Edukacja za patronat nad konkursem i ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników, a także Radzie Rodziców za poczęstunek.