Konkurs ZUS „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

14 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w Ogólnopolskim Konkursie „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”, który jest elementem kampanii edukacyjno-informacyjnej ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o korzyściach z bezgotówkowego obrotu pieniędzmi, posiadania rachunku bankowego oraz otrzymywania na nie świadczeń z ZUS.

Z radością informujemy, że czworo uczniów z naszej szkoły zostało zakwalifikowało się do ogólnopolskiego finału konkursu. Wszystkie prace, które wykonali uczniowie naszej szkoły były na wysokim poziomie, dlatego też wszyscy uczniowie, którzy brali udział w konkursie, otrzymali dyplomy i nagrody.

Nagrody wręczył dyrektor szkoły Marek Lipiec.

I miejsce:

Wiktoria B. (kl. II c)

Iga J. (kl. II c)

Lena Ł. (kl. II a)

Alan P. (kl. II c)

Wyróżnienia:

Klara G. (kl. II a), Robert K. (kl. II c), Julia R. (kl. II c), Jakub G.(kl. II c), Joanna W. (kl. VIII a), Maja O.(kl. VIII a)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!