Bardzo udany debiut mieli uczniowie naszej szkoły w międzyszkolnym konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu; „Spaβ mit Backen- Mein Ostergebäck”. W konkursie tym należało przygotować fotorelację uwieczniającą poszczególne etapy przygotowania ulubionego wypieku wielkanocnego. Prezentacja zawierała listę składników oraz opis wykonania w języku niemieckim. Nasi uczniowie znakomicie poradzili sobie z tym zadaniem zajmując odpowiednio:

II miejsce: Oliwia Kalinowska z klasy 8 b.

Wyróżnienia otrzymali: Ada Gadaszewska, Norbert Pyrka, a także Lena Wójcicka, uczniowie klasy 8 b.

Docenionym przez jury, którego skład tworzyli nauczyciele języka niemieckiego oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych, pozostaje tylko złożyć gratulacje nie mając żadnych wątpliwości, iż ich wielkanocne wypieki smakowały wybornie.