W dniach 25-26- 27.10.2022 r.  obchodziliśmy  w naszej szkole „Dni z Książką”. Społeczność szkolna brała udział w różnych wydarzeniach promujących czytelnictwo. Dla uczniów klas 0-3 odbył się konkurs plastyczny „Laurka dla biblioteki”. Podczas wizyty w bibliotece szkolnej  dzieci słuchały  fragmentów książek czytanych przez nauczycieli bibliotekarzy. Uczniowie klas 5b,5c  wykonywali mini  książeczki wg instrukcji p. Justyny Prostak- Misiury (nauczyciela j. polskiego). Największym zainteresowaniem cieszyła się  „Randka z książką”, w której brali udział uczniowie klas 0-8.  W trakcie  dwóch  długich  przerw międzylekcyjnych uczniowie wypożyczyli  aż 107 książek. Cieszymy się, że nasze działania zachęciły dzieci do  częstego odwiedzania.