27 i 28 lutego odbyły się w naszej szkole dni otwarte dla przedszkolaków – kandydatów na uczniów PSP nr 17. Pierwszego odwiedziły naszą szkołę dzieci z Przedszkoli Publicznych numer 5 i 23 wraz z wychowawcami. Naszych miłych gości powitali pan dyrektor Marek Lipiec oraz pani wicedyrektor Anna Belowska. Uczniowie klasy II A powitali dzieci piosenką. Następnie, wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, dzieci udały się na ciekawe zajęcia z wykorzystaniem tablic interaktywnych, robotów, tangramów, muzyki oraz tańca. Czekał na nich również słodki poczęstunek. Drugiego dnia w godzinach popołudniowych dzieci mogły ponownie odwiedzić naszą szkolę, tym razem z rodzicami. Wszyscy zostali serdecznie powitani przez Dyrekcję szkoły, mieli także możliwość obejrzenia krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klas trzecich. I tym razem czekało na gości mnóstwo atrakcji. Były to zajęcia sportowe, spotkanie z bohaterami książek w bibliotece, ćwiczenia praktyczne w programowaniu robotów, zajęcia taneczne, konstrukcyjne, ćwiczenia interaktywne, balonowe cuda, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, fotobudka i oczywiście słodkie pyszności. To były wspaniałe dni, pełne wrażeń i pozytywnych emocji. Z niecierpliwością czekamy na nowych uczniów!

,