CZYTANIE  CZYNI  MISTRZA, dlatego warto czytać…

W dniach 11 i 13 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w IV Regionalnym Konkursie Pięknego Czytania, który odbył się w PSP nr 21 (klasy I – VIII) oraz w Zespole Szkół Samochodowych (klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne). Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, wzięło w nim udział kilkadziesiąt uczniów z różnych szkół z Radomia oraz regionu. Nasza szkoła odniosła sukces, gdyż pięcioro uczniów zostało laureatami konkursu.

W kategorii kl. I- II      – Wicemistrz (II miejsce)   – Hanna Naulewicz  kl. 1c

W kategorii kl. III – IV – Wicemistrz (II miejsce)  – Aleks Rybczyński   kl. 4b

W kategorii kl. V- VI    – Wicemistrz (II miejsce)  – Maria Tomczyk      kl. 6b

W kategorii klas gimnazjalnych – Mistrz Czytania (I miejsce)  – Weronika Błędowska kl. 3bg

– Wicemistrz      (II miejsce) – Weronika Wójcicka    kl. 3dg

Gratulujemy laureatom konkursu. Bardzo cieszymy się z sukcesów uczniów naszej szkoły. Pozdrawiamy – nauczyciele bibliotekarze.