„Chwalimy się …”

Miło nam pochwalić się sukcesami naszych uczniów w regionalnych konkursach organizowanych przez RODoN i SNaP oddział w Radomiu.

Finalistami  Regionalnego Konkursu Ortograficznego zostali:

• w kategorii klas szkoły podstawowej – Maria Oroń kl. 6c (wyróżnienie),

Adrianna Kęska kl. 6c, Małgorzata Białkowska kl. 5a, opiekunem uczennic była pani Barbara Wojtkowska

• w kategorii klas gimnazjalnych – Weronika Wójcicka klasa 2d, opiekunem była pani Dorota Piastowicz.

Do II etapu Regionalnego Konkursu Czytelniczego zakwalifikowali się uczniowie:

• w kategorii klas 4-6 szkoły podstawowej – Maria Oroń kl. 6c, Igor Oroń kl. 4c, Maja Zawisza kl. 4b, Jan Janczyk kl. 4b , Małgorzata Białkowska kl. 5a, opiekun pani Barbara Wojtkowska oraz uczennica kl. 6a Julia Oracz, opiekun pani Joanna Schodnik.

• w kategorii klas 7 szkoły podstawowej i 2-3 gimnazjum – Milena Krupa kl. 2d, Klaudia Janikowska kl. 3d pod opieką pani Doroty Piastowicz, Weronika Sosnowska, Martyna Dulęba kl. 2f pod opieką pani Moniki Kuc, Mateusz Cioć kl. 3c – opiekun pani Anna Wajs, Jakub Drabik kl. 3e – opiekun pani Małgorzata Zaceńska.

Do ścisłego finału konkursu czytelniczego, który odbędzie się dnia 16 kwietnia 2018r., przeszły uczennice Milena Krupa oraz Martyna Dulęba.

Gratulujemy wszystkim sukcesów i trzymamy kciuki za finał.