Niemal 550 uczniów naszej szkoły zakończyło rok szkolny. Padło mnóstwo miłych słów, podziękowań, gratulacji, życzeń. Ciepłe słowa do uczniów, rodziców i pracowników skierował pan dyrektor Marek Lipiec. Panowała radość z nadchodzących wakacji, jak i łzy wzruszenia. Ze szkołą pożegnali się absolwenci klas 8, a uczniowie klas 3 pożegnali swoich wychowawców.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas I-III zaszczyciła swoją obecnością Zastępca Prezydenta Miasta Radomia, pani Katarzyna Kalinowska. Na wszystkich uroczystościach był z nami ks. Czesław Wawrzyńczak oraz przedstawiciele Rady Rodziców i rodzice uczniów.
Dziękujemy wszystkim za obecność, a uczniom gratulujemy i życzymy wspaniałych wakacji.