W naszej szkole po raz kolejny odbyło się półzimowisko.

Podczas wypoczynku uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych, plastycznych, integracyjnych oraz ogólnorozwojowych.

W pierwszym tygodniu  oglądali film ,, Ralph Demolka w Internecie” w kinie ,,Helios”, uczestniczyli w zabawie w ,,Parku Trampolin Jumpworld”, bawili się w ,,Krainie Marzeń” oraz rywalizowali podczas gry w kręgielni,, Platinum”. Uczestniczyli  również w warsztatach  w manufakturze  ,,Sama słodycz” oraz odwiedzili wystawę klocków LEGO.

Wychowawcy przeprowadzili szereg pogadanek ze szczególnym zwróceniem uwagi na zachowanie  bezpieczeństwa podczas zabaw w szkole i środowisku oraz w miejscach publicznych, środkach transportu miejskiego.

Podczas rozmowy na zakończenie półzimowska dzieci stwierdziły, że zajęcia były atrakcyjne  i chętnie wezmą udział w kolejnych edycjach. Wszyscy spędzili czas miło i bezpiecznie.