Zapraszamy wszystkich na nasz FESTYN RODZINNY!

26.05.2023 r. w godz. 16.00-19.00

Organizacja festynów rodzinnych w naszej szkole ma długą tradycję i od lat wpisana jest w coroczny harmonogram imprez i uroczystości szkolnych.

W tym roku szkolnym wracamy do tradycji organizowania festynów rodzinnych po przerwie spowodowanej pandemią.

Głównym założeniem planowanej imprezy jest:

-stworzenie możliwości miłego, aktywnego i pomysłowego spędzenia wolnego czasu całej społeczności szkolnej (zarówno uczniów jak ich rodzin);

-integracja całej społeczności szkolnej oraz mieszkańców osiedla „Południe”;

– prezentacja licznych, interdyscyplinarnych osiągnięć i uzdolnień naszych uczniów;

-propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

W programie m.in.: 😁

-występy artystyczne uczniów wszystkich klas (i nie tylko uczniów, ale to niespodzianka) 😉

-konkursy, zabawy ruchowe oraz zawody sportowe

-loteria fantowa

-plener malarski i kącik plastyczny

-fotobudka

oraz wiele innych atrakcji!

To przede wszystkim mile spędzony rodzinny czas oraz dobra zabawa.

Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach, zabawach ruchowych i animacyjnych oraz zawodach sportowych, pobawić się w dmuchanym zamku, pozjeżdżać ze zjeżdżalni. Będą one mogły miło spędzić czas w kąciku malowania twarzy, w kąciku fryzjerskim, wykonać biżuterię z kolorowych koralików, wziąć udział w plenerze malarskim, wykonać upominki dla swoich rodziców w kąciku plastycznym, odwiedzić strefę eksperymentu czy Kącik Europejski.

Chętne osoby (zarówno dzieci, jak i dorośli) będą mogli wziąć udział w turnieju szachowym.

Siły będzie można zregenerować w „strefie grilla” oraz w „słodkiej kawiarence”.😁🎯🎤🎼🍰🍭🎉