POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

W czwartek 23 czerwca 2022 roku pożegnaliśmy osiemdziesięciu-ośmiu absolwentów klas ósmych. Uczniowie ubrani w stroje galowe zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby po raz ostatni spotkać się z Dyrekcją szkoły, księdzem proboszczem, wychowawcami, nauczycielami oraz pozostałymi pracownikami szkoły i wkroczyć w kolejny etap edukacji ponadpodstawowej.

Dyrektor szkoły pan Marek Lipiec, ksiądz proboszcz Czesław Wawrzyńczak, przewodniczący Rady Rodziców pan Rafał Adamczyk oraz przedstawicielka rodziców klas ósmych pani Katarzyna Sławińska pożegnali uczniów słowami otuchy, motywacji i docenienia. Na niejednej z twarz widać było wzruszenie i łzy.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe i świadectwa  z wyróżnieniem, a pracownicy szkoły otrzymali w dowód wdzięczności kwiaty.

Drogim absolwentom życzymy powodzenia!!!

Nie zapomnijcie o siedemnastce…