WSPOMINAMY NASZ FESTYN RODZINNY 🥲🥳🤩

Organizacja festynów rodzinnych w naszej szkole ma długą tradycję i od lat wpisana jest w coroczny harmonogram imprez i uroczystości szkolnych. W piątek 26 maja br. odbył się kolejny festyn, który został objęty patronatem medialnym przez Rekord Grupę Mediową Sp. z o.o. oraz Echo Dnia.

🔸Radosna atmosfera zabawy oraz bardzo interesujący program festynu sprawiły, że szkoła, boisko i plac zabaw oraz teren należący do szkoły wypełniły się tłumem naszych uczniów i członków ich rodzin oraz mieszkańców osiedla „Południe”.

🔸Uczestnicy festynu mogli liczyć na wiele atrakcji przygotowanych przez uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli naszej szkoły. Na scenie wystąpili uczniowie wszystkich klas, prezentując przygotowane specjalnie na ten dzień występy artystyczne oraz zaproszeni goście: Pani Donata Zychmańska reprezentująca Stowarzyszenie Bezpieczne Miasto, która przeprowadziła Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie, Szkoła Tańca Frajda, Centrum animacji Madagaskar,. Zwieńczeniem wszystkich pokazów scenicznych był występ wokalny nauczycieli pracujących w naszej szkole.

Nie zabrakło również wyzwań sportowych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Podczas festynu odbył się turniej piłki siatkowej, turniej szachowy oraz turniej koszykówki dla uczniów klas 1-3.

🔸Festyn Rodzinny już za nami. Będziemy bardzo długo wspominać czas spędzony razem z uczestnikami tego wydarzenia w to piękne, słoneczne piątkowe popołudnie.

🔸Wszystkim gościom, uczniom, ich rodzicom oraz wszystkim pozostałym uczestnikom naszego festynu bardzo serdecznie dziękujemy za obecność.

🔸Chcemy również bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do tego, że nasz festyn stał się tak wielkim wydarzeniem.

🔸Dziękujemy członkom Rady Rodziców oraz wszystkim Rodzicom naszych uczniów za zaangażowanie i ogromną pomoc w organizacji festynu – m.in. za pyszne ciasta i napoje, bez których nie byłoby tak „słodko”.

🔸Podczas festynu byli również z nami harcerze z ZHP Radom Miasto, przedstawiciele policji, straży pożarnej oraz ratownictwa medycznego Akademia Językowa i Rozwojowa Freedom z fotobudką. Bardzo dziękujemy Państwu za uświetnienie swoją obecnością naszego wydarzenia.

🔸Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów, dzięki którym udało na się zorganizować super loterię fantową, obdarować dzieci nagrodami za udział w turniejach sportowych, a także zorganizować strefę grilla.

🔸Serdecznie dziękujemy naszym głównym darczyńcom: firmie RADWAG Wagi Elektroniczne – fundatorowi pierwszej głównej nagrody w loterii fantowej oraz fundatorom pozostałych nagród głównych w loterii: Panu Rafałowi Adamczykowi i firmie KMB Premium – producentowi marki Super Labs.

🔸Podziękowania składamy również:

· Parkowi Trampolin KOCHAM SKAKAĆ Radom,

· firmie Zakłady Automatyki Kombud S.A. w Radomiu,

· Wydawnictwu JUKA – MAC Edukacja,

· firmie GIFTPOL.PL DARIUSZ JABŁOŃSKI ,

· firmie Kratki.pl,

· firmie Techmatik S.A.,

· firmie Glenmark Pharmaceutitals,

· Piekarnii Fogiel & Fogiel.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa życzliwość, bezinteresowność, dobroć, wielkie serce i dobrą wolę. 🥰🌷🧡💛🍀