Wizyta w Portugalii w ramach projektu ERASMUS+

W dniach 7-13 listopada 2021 r. 5 uczniów naszej szkoły pod opieką 3 nauczycielek uczestniczyło w wizycie w partnerskiej szkole w Lizbonie. Wyjazd odbył się w ramach realizacji projektu współpracy szkół ERASMUS+ “Creative Learning”

W czasie wizyty uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych: tworzyli scenariusz sztuki, projektowali scenografię oraz brali udział w zajęciach dotyczących wyrażania emocji.

Po zajęciach w szkole , w towarzystwie kolegów z Grecji i Portugalii, mieli możliwość zwiedzania pięknego miasta, jakim jest stolica Portugalii. Uczniowie z Malty uczestniczyli w działaniach wirtualnie z powodu pandemii COVID.

Wszyscy przywieźli z wyjazdu dużo pięknych wspomnień, nowych doświadczeń oraz międzynarodowe przyjaźnie.