Klasa ID i klasa II A to zwycięzcy Wiosennego Turnieju Gier i Zabaw ruchowych! Turniej został zorganizowany po raz drugi w naszej szkole w dniu 23 kwietnia 2024 roku. W zeszłym roku rywalizowały tylko klasy pierwsze, w tym roku klasy pierwsze i drugie a przyszłym w dołączą również klasy trzecie. Ceremonię otwarcia i zakończenia uświetniła obecność pana dyrektora Marka lipca oraz pani wicedyrektor Anny Belowskiej. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Ubiegłoroczni zwycięzcy-uczniowie z klasy IIC przekazali puchar przechodni tegorocznym zwycięzcom-klasie IIA, która za rok przekaże go kolejnemu zwycięzcy klas drugich.
WYNIKI TURNIEJU, KLASY PIERWSZE
1.Klasa I D- 22 pkt.
2.Klasa I B – 18 pkt.
3.Klasa I A- 16 pkt.
4.Klasa 1 C- 6 pkt.

WYNIKI TURNIEJU, KLASY DRUGIE:
5.Klasa II A- 19 pkt.
6.Klasa II C – 18,5 pkt.
7.Klasa I A- 12,5pkt.
8.Klasa 1 C- 10 pkt.
Dodatkowo klasy ID oraz II A otrzymały dyplom za najlepsze kibicowanie.
Wielkie gratulacje dla wszystkich za sportową rywalizację. Dziękujemy za zaangażowanie i cieszymy się ze wspólnie przeżytych chwil. Była wielka radość, ale również i niedosyt. Tak jest w sporcie, a za rok kolejna szansa!

Organizatorzy: Katarzyna Bielak i Piotr Bielak.