Nasi uczniowie 26 marca uczestniczyli w zawodach z okazji turnieju “Sport to zdrowie – Otwarte Dni Tenisa Stołowego w Wąchocku”. Po zaciętych pojedynkach na najwyższym stopniu podium stanął Borys Mendrek z kl. 6b, a trzecie miejsce zajął Krzysztof Zajączkowski z kl. 5a. Opiekun i chłopcy potraktowali ten turniej jako generalny sprawdzian przed Finałami Międzypowiatowymi Drużynowych Mistrzostw Tenisa Stołowego rozgrywanych w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży w dniu 28 marca w Jedlińsku.

Do tych prestiżowych rozgrywek zakwalifikowało się 14 szkół z 9 powiatów. Wielogodzinna rywalizacja zakończyła się zwycięstwem naszej szkoły. Zdominowaliśmy turniej wygrywając wszystkie pojedynki grupowe i finałowe w stosunku 3:0. Złoty medal daje szanse naszej drużynie na udział w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Dzięki Radzie Rodziców, która zakupiła stroje, chłopcy prezentowali się wspaniale.

Skład drużyny: Borys Mendrek kl.6b, Filip Kuśmiński i Krzysztof Zajączkowski z kl.5a.

Gratulujemy całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów!