Spotkanie z bajkopisarzem

7 i 8 listopada uczniowie klas 0 – 3 oraz przedszkolaki z oddziału przedszkolnego miały okazję wziąć udział w spotkaniu autorskim z radomskim bajkopisarzem Wojciechem Krupą. Pisarz opowiadał o swojej twórczości, skąd bierze pomysły na książki. Zaprosił również uczniów do wspólnej zabawy. Dzieci rozwiązywały zagadki, układały rymowanki związane z bohaterami literatury dziecięcej. Miały również możliwość zadawania pisarzowi pytań, a tych było wiele. Na koniec prawie każdy uczestnik spotkania zakupił sobie wybraną przez siebie książkę i otrzymał osobistą dedykację od autora. Spotkanie było ciekawym doświadczeniem i pozostanie w pamięci, a zakupiona książka z wpisem p. Wojciecha Krupy będzie cenną pamiątką.