School menus

Elementary School is truly an extraordinary place of learning. Our talented staff provides each student with a rigorous standards.

The homelike quality of our school contributes to a relaxed, focused experience for the child. Our indoor classroom activities are placed on open shelves for selection as interest and readiness inspires the child. Our outdoor environment offers a beautiful developed playground with manipulatives, tricycles, pets, and gardens.

Półkolonijne wspomnienia

Półkolonijne wspomnienia Za nami kolejne dwa tygodnie półkolonii. 35 uczniów wesoło i bezpiecznie spędziło czas pod opieką pań Marii, Basi i Moniki. Atrakcji było moc! W drugim tygodniu graliśmy w kręgle, odwiedziliśmy Centrum Iluzji Tricorama, robiliśmy lizaki w Manufakturze Słodyczy, bawiliśmy się w Krainie Marzeń oraz robiliśmy własną pizzę w Telepizzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy Super Kolonisty. Dzieciom bardzo  podobała się

Półkolonia w PSP 17

Za nami pierwszy tydzień półkolonii, w której uczestniczy 35 uczniów. Atrakcji było moc! Wizyta w warszawskim ZOO, Aquaparku, JumpWorld, kinie Helios dostarczyły wiele zabawy i wrażeń.

Zakończenie roku szkolnego

Uczniowie naszej szkoły w tym roku spisali się doskonale. Było bardzo dużo sukcesów w nauce i sporcie.

Półkolonijne wspomnienia

Półkolonia w PSP 17