Regionalny Konkurs Pięknego Czytania

W dniu 22.04.2022 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Radomiu odbył się VI Regionalny Konkurs Pięknego Czytania. Organizatorami konkursu są : Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział  Radom, PSP nr 21 im. Ks Jana Twardowskiego oraz V LO im. Romualda Traugutta w Radomiu. Od lat konkurs cieszy się dużą popularnością.
W tej edycji  do konkursu przystąpili uczniowie z kilkunastu szkół podstawowych i średnich. Naszą szkołę  reprezentowało czworo uczniów z klas 1-8. Pomimo dużej rywalizacji możemy pochwalić się sukcesem naszych uczniów.

Tytuł Wicemistrza czytania w kategorii klas 5-6 zdobyła Natalia Węgrzecka z kl. 5a, natomiast w kategorii klas 1-2 wyróżnienie otrzymał Kacper Zawadzki z kl. 2d.

Koncert Laureatów odbył się 27.04.2022 r., podczas którego prezentowali się Mistrzowie czytania oraz wręczono uczniom  nagrody. Wszystkim Laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów.