Radomska Oświata razem dla Ukrainy

Nasza szkoła włącza się do akcji! W związku z trwającą agresją rosyjską na terenie Ukrainy, Urząd Miejski w Radomiu zwraca się z prośbą o przyłączenie się do miejskiej akcji pod hasłem Radomska Oświata razem dla Ukrainy, której celem jest zbiórka produktów codziennego użytku dla osób poszkodowanych w konflikcie. Zebrane artykuły przekazane zostaną obywatelom Ukrainy przebywającym obecnie na terenie naszego miasta, jak i tym, na granicy polsko-ukraińskiej oraz samej Ukrainie.W naszej szkole przy wejściu do szkoły jest możliwość pozostawienia produktów z listy zamieszczonej na grafice , która obejmuje m.in. wybrane produkty żywnościowe, artykuły higieniczne i inne.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę potrzebnych rzeczy dla mieszkańców Ukrainy!