Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Gramy zmysłami”, który ma na celu zwrócenie uwagi na znaczenie doświadczeń sensorycznych w edukacji. W październiku uczniowie klasy 3a zrealizowali fascynujące zadanie, tworząc „obraz sensoryczny” z darów jesieni. Ten wyjątkowy projekt nie tylko rozwijał ich kreatywność, ale również pełnił rolę ścieżki sensorycznej, angażując wszystkie zmysły. Dodatkowo, uczeń klasy 3b podczas zajęć indywidualnych stworzył swój własny, wyjątkowy obraz, który doskonale uzupełnia naszą kolekcję. Doświadczenia sensoryczne są niezwykle ważne dla rozwoju dzieci, a my cieszymy się, że możemy wspierać ich w tak twórczy sposób! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszej pracy!