Projekt Edukacyjny dla szkół podstawowych – Projekt z ZUS

Celem Projektu z ZUS jest upowszechnienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół podstawowych.

W ramach projektu uczniowie klas ósmych uczestniczyli w lekcjach online przybliżających podstawowe informacje o systemie ubezpieczeń społecznych i ich znaczeniu w życiu każdego  człowieka. Następnie wzięli udział w etapie szkolnym konkursu na najlepszą pracę w  kategoriach (plakat, film) – wyjaśniającą, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne.

W kategorii plakat:

1. miejsce: Julia Myśliwiec kl. 8A

2. miejsce: Amanda Jasik kl. 8A

3. miejsce: Letina Leszko i Magda Siekańska kl. 8A

W kategorii film wpłynęła 1 praca, której  autorami są: Dominika Fidor, Paweł Głowacki, Maya Kołodziejczyk, Gabriela Kwaśnik

Plakat Julii Myśliwiec i film zostały przekazane do Regionalnego Oddziału ZUS w Radomiu i wezmą udział w drugim – regionalnym etapie konkursu.

Życzymy powodzenia!