Reprezentacja klas młodszych naszej szkoły brała udział w Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w PSP nr 33. Nasi uczniowie po dwóch zwycięstwach z PSP nr 33 i PSP nr 23 i minimalnej przegranej z PSP 30 zajęły drugie miejsce w turnieju. Start można uznać za bardzo udany, ponieważ w naszych szeregach większość chłopców była o rok młodsza względem pozostałych szkół. W podstawowym składzie występowały dwie dziewczynki, a jedna z nich Lena Łoboda z kl.3a, została królową strzelców turnieju.

Skład drużyny: Oskar Łoboda 2a, Filip Grudzień 2d, Borys Krajewski 2d, Krzysztof Sadowski 2d (najlepszy bramkarz), Tomasz Wójcik 2d, Łoboda Lena 3a, Julian Górski 3b, Kalina Szydłowska 3c, Mikołaj Kredowski 3d.