MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM!

W dniu 16 marca 2019  jak co roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Łącznie wystartowało w nich 26 zawodników i zawodniczek. Rozgrywki toczyły się w grupach systemem,, każdy z każdym” a w przypadku kategorii starszych zawodnik / zawodniczka z 1 i 2 wynik z każdej grupy grał/a o miejsca 1-4, a z wynikiem trzecim i czwartym o miejsca 5-8. W prowadzeniu zawodów pomagali uczniowie pełniący rolę sędziów stolikowych: Jakub Gniadek(3a), Karolina kopeć, Aniela Lipka, Karolina Tokarska, Paulina Pysiak, Martyna Wyrwich (wszystkie z klasy 3d), Oliwia Zarębska(3c), Julia Dębska (3f). Duże podziękowania dla tych uczniów.

Nowi Mistrzowie Szkoły- Jakub Trześniewski, Zuzanna Mąkosa, Maya Kolodziejczyk oraz Filip Wożniak otrzymali pamiątkowe statuetki, zawodnicy z miejsc 1-3 pamiątkowe medale, 1-4 nagrody rzeczowe a 1-6 pamiątkowe dyplomy. Nagrody i trofea sportowe ufundowała Rada Rodziców przy PSP Nr 17 w Radomiu.

Najlepsi zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę w Radomia w Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Tenisie Stołowym. Wielkie gratulacje dla najlepszych oraz wszystkich uczestników , którzy stanęli do sportowe rywalizacji.

Organizatorami Mistrzostw byli nauczyciele wychowania fizycznego Katarzyna i Piotr Bielak, sędzią głównym Katarzyna Bielak.

Wyniki szczegółowe zawodów:

Kategoria: Chłopcy  rocznik 2006 i młodsi:

1. Filip Woźniak – klasa V a
  2. Kacper Kaim- klasa IV b
  3. Aleks Rybczyński- IV b
  4.  Norbert Pyrka- IV b
  5. Wiktor Kozłowski- IV b
  6. Oskar Pietrus- IV b

Kategoria: Dziewczęta  rocznik 2006 i młodsze:

1. Maya Kołodziejczyk klasa -VI a szkoły podstawowej
  2. Nelly Kołodziejczyk- VI a szkoły podstawowej