W środę 17 kwietnia uczniowie klasy ósmej Katarzyna Pietrasik, Oliwia Bartuzi oraz Stanisław Plewiński mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z języków obcych; angielskiego i niemieckiego podczas międzyszkolnego konkursu „Der Beste von den Besten” , „The best of the best”, czyli „ Najlepszy z najlepszych”. Konkurs odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 w Radomiu, a udział w nim wzięło dwunastu uczniów z czterech szkół z Radomia oraz powiatu radomskiego.

Konkurs oparty na zasadach znanego teleturnieju „Jeden z dziesięciu” stał na wysokim poziomie, a wspomniani wyżej uczniowie dobrze reprezentowali naszą szkołę.

Najlepszy wynik wśród naszych uczniów uzyskała Oliwia Bartuzi zajmując czwarte miejsce, ale tuż za nią, na piątym miejscu uplasowała się Katarzyna Pietrasik. Miejsce pierwsze zajęła Gabriela Sowa ze Szkoły Podstawowej w Makowcu, drugie Karolina Komorowska także ze szkoły z Makowca, natomiast trzecie uczeń ze szkoły PSP 25 Michał Lachowski. Szczerze gratulujemy wiedzy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów nie tylko najlepszym uczniom, lecz także wszystkim uczestnikom konkursu.