Koncert w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego

11 listopada, w  setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę,  nasi uczniowie reprezentowali szkołę
w uroczystym koncercie organizowanym  przez Akcję Katolicką  przy Parafii Najświętszego Serca Jezusowego
w Radomiu. Oliwia Kalinowska z klasy IVB i Mateusz Bienias z klasy IVA zaśpiewali piosenkę „Myślimy o Polsce”,
a Basia Kupidura z klasy VIIA wykonała „Śpiewkę warszawską”. Basi akompaniowała na gitarze absolwentka naszej szkoły – Agnieszka Jóźwik. Uczestnicy otrzymali wspaniałe pamiątkowe dyplomy. Piękne pieśni patriotyczne zaprezentował również chór parafialny pod kierownictwem naszego absolwenta – księdza Sebastiana Osińskiego.

Jesteśmy dumni, że obecni uczniowie naszej szkoły , a także  jej absolwenci uczestniczą w tak doniosłych wydarzeniach.