Wiele działo się w naszej szkole w tym tygodniu 🙂 W ramach obchodów Dnia Europy odbył się I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie z udziałem 8 radomskich szkół podstawowych realizujących projekty europejskie ERASMUS+:

PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 4, PSP nr 14, PSP nr 17, PSP nr 24, PSP nr 32, PSP nr 34.

Turniej uświetniło wykonanie “Ody do Radości” przez solistkę operową panią Joannę Wójcik oraz pokazy artystyczne uczniów.

Poprzedziły go konkursy plastyczny “Zabytki Europy” oraz konkurs wiedzy o historii Europy, w których udział wzięło kilkudziesięciu uczniów!

Wszyscy uczniowie włączyli się w działania poprzez przygotowanie plakatów i stoisk prezentujących europejskie kraje.

Było kolorowo i wesoło. I taki był cel tych obchodów: integracja, dobra zabawa oraz pogłębienie wiedzy o naszym kontynencie.

WSZYSTKIM GOŚCIOM I UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY!