Finał V Edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego

Języka Angielskiego „SPELLING BEE”

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbył się finał V Edycji Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego Języka  Angielskiego „Spelling Bee”. W konkursie wzięło udział siedmiu reprezentantów klas ósmych z Radomia, a PSP nr 17 im. Jana Kochanowskiego reprezentował uczeń klasy 8b-Jan Janczyk. Zwyciężczynią okazała się uczennica z PSP 14 w Radomiu.

Główną nagrodą był ufundowany przez Akademię Językową FREEDOM całoroczny kurs języka angielskiego oraz puchar od sponsora firmy LEDASPORT oraz gadżety od sponsora-Stowarzyszenia Na Rzecz Innowacji i Edukacji.

Szkolnymi organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego
p. Agnieszka Białkowska oraz p. Piotr Bachorski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy opiekunom oraz Dyrekcji szkoły za umożliwienie zorganizowania konkursu.

CU NEXT YEAR!!!