Dzień Otwarty- zapraszamy “pierwszaków”

22 lutego 2021 roku zaprosiliśmy w nasze szkolne progi przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 5 w Radomiu.

Dzieci z grupy ,,Skrzatów” i ,, Motylków” zwiedzały różne pomieszczenia w szkole. W salach lekcyjnych zobaczyły jak uczą się starsi koledzy. Wychowawczynie klas trzecich wraz z przedstawicielami uczniów ze swoich klas zaprezentowały przedszkolakom różne sposoby pracy na lekcjach: ćwiczenia interaktywne, e-boki, łamigłówki, zagadki, recytacje i in. W sali gimnastycznej czekał gości test sprawnościowy.

W bibliotece witała dzieci przemiła pani Iwonka, a w stołówce uśmiechnięte panie kucharki.

Na koniec pobytu każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek. Wycieczka po szkole odbyła się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.