👧👦🍡Dzień Dziecka obchodzony był w naszej szkole w różny sposób, ale przez każda klasę radośnie i kolorowo.
Pan Dyrektor z Panią Dyrektor z życzeniami i cukierkami odwiedzili uczniów w klasach.
Klasy 3d oraz 5a zwiedziły Muzeum Wsi Radomskiej, a pobyt zakończyły ogniskiem z kiełbaskami.

uczniowie klasy 3b wybrali się pociągiem na wycieczkę do Lesiowa do Studenckiego Klubu Jeździeckiego. Tam, niektórzy pierwszy raz w życiu, mieli możliwość obcować z końmi i z pomocą instruktorów pojeździć konno. Zwieńczeniem wizyty w stadninie było ognisko i pieczenie kiełbasek.
Uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych „Tajemniczy świat Kuchni molekularnej” w Centrum Edukacyjnym ScienceLab, gdzie wykonywali doświadczenia z użyciem suchego lodu, a następnie samodzielnie wykonali Bubble Tea oraz lody.
Klasa II A miała klasowe super kino, dzieci obejrzały film Mulan i dostały smaczne upominki. 🍭😀

..
..