W listopadzie odbyło się w naszej szkole dyktando z języka angielskiego i niemieckiego. Uczniowie klas ósmych mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności ortograficzne z obu języków obcych. Spośród czternastu uczestników nauczyciele prowadzący wyłonili najlepszych w kategorii język niemiecki i język angielski, jednak zwycięzcami całego dyktanda były osoby, które popełniły najmniej błędów w obu językach. Dwoje najlepszych uczniów popełniło tę samą ilość błędów.

Najlepsi w obu językach byli uczniowie:

1. Oliwia Kalinowska kl. 8b

2. Kacper Kaim kl. 8b

3. Patryk Konarski kl. 8b

4. Milena Cioć kl. 8a

5. Nelly Kołodziejczyk kl. 8a

6. Amelia Górska kl.8c

Najlepsi z języka angielskiego:

Czworo uczniów popełniło tylko 3 błędy, dlatego zajęli ex aequo pierwsze miejsce:

1. Milena Cioć kl. 8 a, Nelly Kołodziejczyk kl. 8a, Oliwia Kalinowska kl. 8b, Kinga Mazur kl. 8a

2. Patryk Konarski kl. 8b

3. Hanna Plewińska kl. 8a

Najlepsi z języka niemieckiego:

1. Kacper Kaim kl. 8b 2. Karina Prokipchuk kl. 8a

3. Oliwia Kalinowska kl. 8b

4. Karolina Korcz kl. 8b 5. Patryk Konarski kl. 8b

6. Amelia Górska kl. 8c

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za udział, uczniów klasy siódmej zapraszamy do sprawdzenia swoich umiejętności językowych w drugim semestrze bieżącego roku szkolnego.