Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele.

Dnia 4 października obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Zwierząt, a 25 października będziemy obchodzić Dzień Kundelka. Z tej okazji rusza w naszej szkole akcja: Złotóweczka dla Pieseczka i Koteczka, na rzecz Radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Przez trzy dni, od 18-20 października, Wolontariusze naszej szkoły będą zbierać datki pieniężne chodząc po salach lekcyjnych. Za pozyskane środki zostanie zakupiona pełnowartościowa karma, wskazana przez schronisko, którą delegacja naszej szkoły zawiezie potrzebującym zwierzętom.

W imieniu pracowników schroniska, a także organizatorów z PSP nr 17 prosimy Państwa oraz Wasze dzieci o włączenie się do akcji.

“Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Z góry dziękujemy,

Z wyrazami szacunku,